Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede yaşam mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

Ülkemiz ve yurtdışında örnek yapılar inşa ederek ve bunun gerekliliği olarak inşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir şirket olmak en temel vizyonumuzdur. Rekabetçi gücümüzü koruyarak, arttırarak Türkiye pazarında daha fazla kişiye ulaşmak ve yurt içinde gösterdiğimiz başarıları, yurt dışında da devam ettirerek küresel marka olmak önceliklerimiz arasındadır.

Misyonumuz

Mirka Grup'un misyonu, üstlendiği prestij projeleri ile Türkiye'nin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunmak ve aynı zamanda üstlendiği projelerle müşterileri, çalışanları ve tüm toplum için katma değer yaratmaktır.

Mirka Grup olarak öncelikli misyonumuz yatırım değeri yüksek, bulunduğu bölgeye değer katan, konforlu ve özel projeler oluşturmaktır. Ayrıca gelişen inşaat teknolojilerine uygun, dünya standartlarında yapılar üretmek ve örnek projeler ortaya koyarak toplumsal yaşama katkıda bulunmak önceliklerimiz arasındadır.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, müşterilerimizin yaptığı uygulamalarda dünya çapında kabul görmüş, uygunluğu standartlar ile belirlenmiş doğru ürünleri, doğru yerde kullanmasını sağlayarak daha hızlı, daha pratik, daha ekonomik çözümler yaratmak.

SORULARINIZ VE BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN