Anahtar teslim ince işler, profesyonel ekibimizle hizmet verdiğimiz uzmanlık alanlarımızdan biridir. Taşeronlarımız ve konusunda uzman tasarımcılarımız sayesinde, bir inşaatın tüm kaba detayları kusursuz bir görünüme kavuşuyor.

Mirka Grup olarak yaptığımız tüm çalışmalarda projeler henüz tasarım aşamasındayken yapım aşamasını ön gören bir iş sistemi ile ilerliyoruz.

İnce işler uzmanı tasarım ekibimiz dünyada gelişmekte olan Interior Design trendlerini sürekli takip etmekte ve projelerimize bu trendlere göre yön vermekte. Dünya trendlerinin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı olmak ve yeni akımlar yaratmak, şirketimizin geleceğe dönük yüzünün bir parçası… Tasarım ekibinin ellerinden, işverenin ihtiyacına göre çıkan işler, ince işler konusunda uzman inşaat taşeronlarımız tarafından hayata geçiriliyor.

Anahtar teslim ince işler için işverene, mühendislere, mimarlara sadece ürünün niteliğini önermekle kalmayıp, tasarım ve şartname detaylarını da sunarak “kusursuz detaylar” hazırlamalarına yardımcı olan geniş, vizyon sahibi, dünyadaki yenilikleri sürekli takip eden profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.


SORULARINIZ VE BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN