Mirka Grup, kurumsallaşmakta olan yapısı ile, çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli insan gücümüzle; yurt içinde genel müteahhitlik hizmetleri alanında, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmuş, birçok konut yatırımına imza atmıştır.

Mirka Grup, yapı, inşaat, mimarlık ve mühendislik alanlarında Türkiye’de ve uluslararası pazarda katma değerli projeler üretmekte ve hizmetler vermektedir. Resmi ve özel sektöre ait alt yapı ve üst yapı inşaat işleri, anahtar teslimi fabrika inşaatları, toplu konut inşaatları, özel konut inşaatları ve villaları kapsamaktadır.

İlkemiz dürüstlük ve müşteri memnuniyetine dayalı iş ilişkilerinin dostluğa taşınmasıdır. Ürettiğimiz her projenin bireye özgü olması gerektiğini düşünür, insanların yaşam mekanlarını ve detaylarını kendi zevklerine göre şekillendirmeleri gerektiğine ve bunu arzuladıklarına inanırız. Bu sebeple konut üretiminde sabit ve tek düze,alternatifsiz projeleri kullanmayan ve bununla ilgili müşterilerimizi yönlendiren mevzuata aykırı olmayan her türlü değişiklik ve malzeme seçimini müşteri tercihine bırakan bir işletme olmanın haklı gururunu taşıyoruz.

SORULARINIZ VE BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN