Mirka Yapı İnşaat Dekorasyon Peyzaj Sulama Damla Sulama Mantolama Hizmetleri
Kartonpiyer Asma Tavan Alçıpan
Kartonpiyer Asma Tavan Alçıpan
Kartonpiyer Asma Tavan Alçıpan
Kartonpiyer Asma Tavan Alçıpan
Kartonpiyer Asma Tavan Alçıpan
Kartonpiyer Asma Tavan Alçıpan

KARTONPİYER

Alçıpan Bölme Duvar Asma Tavan

Mirka Yapı, Alçı, alçıpan, taşyünü tavan, metal asma tavan satış ve uygulama hizmetleri sunmaktadır.

Kartonpiyer dekorasyon amaçlı ve yapılarda uygulamada ortaya çıkan bazı eksiklikleri izole etmede çok yaygın olarak kullanılan bir yapı malzemesidir. Yapıları kabartmalarla süslemek için çoğunlukla duvar ve tavan birleşimlerinde kullanılır.

Kartonpiyer tüm yapı sektöründe kullanılmaktadır. İlk olarak konut, işyeri, otel gibi yapılarda dekoratif amaçlı kullanılmaya başlandı. Nitelikli yapılarda tesisat montajlarından sonra ortaya çıkan detay çözümlerde "can simidi" gibi aranılan ürün haline geldi. Her türlü detayın kolay uygulanabilmesi ve yapı sektörünün en az maliyetli dekorasyon malzemesi olması, kartonpiyeri popüler hale getiriyor.

Gizli Işık Sistemleri

Rengi ne olursa olsun, sağlıklı aydınlanmanın kaynağıdır gizli ışıklar. Hem tasarımı hem de sunduğu rahatlık size ve mekanınıza hoş bir hava katacaktır.

Alçısız Kartonpiyer

Polistren hazır kartonpiyerler XPS 40 danste plakalardan bilgisayar sistemli CNC tezgahları ile istenilen ölçüde şekillendirme verilir. Hafif ve esnektir. Çatlama, düme riski yoktur. Sudan, nemden etkilenmez. Montajı kolay yapılır. Etrafı kirletmeden uygulanır. İstenilen renkte boyanabilir. Ürünlerin standart boyları 200 cm'dir.

 

Sade Köşe Profilleri
Desenli Köşe Profilleri
Spotlu Köşe Profilleri
Kemerler
Panolar
Spotlu Göbekler
Sade Göbek

 

Mirka Yapı kartonpiyer uygulamalarında her zevke ve isteğe uygun modellerle evinize ve yaşadığınız mekana zerafet katar..

KARTONPİYER UYGULAMALARINIZ İÇİN
TEL: 0312 440 61 95