Güvenlik Sistemleri Güvenlik Kameraları

Dome KameralarGÜVENLİK SİSTEMLERİ

Firmamız sizler için en ekonomik ve kaliteli güvenlik sistemlerini kurmaktadır. Kurulum sonrası bakım ve teknik destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri Kurulumu

Güvenlik kameraları ve kapalı devre CCTV Güvenlik Sistemleri günümüzde birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Bizler şirket olarak sistemin projelendirilmesinden, kablolama ve altyapının oluşturulması, sistemin teslim edilmesi, oluşabilecek sorun veya arızalar için değerli müşterilerimize destek vermek için hiç durmadan çalışıyoruz. Kalite çıtamızı her geçen gün biraz daha yukarıya taşıdığımız çalışmalarımızda en kaliteli ürün ve hizmeti sizlere verebilmek için çabalıyoruz.

İnternet Üzerinden Kamera İzleme Sistemleri

Güvenlik KameralarıInternet veya network ağları üzerinden görüntünün transfer edilerek uzak noktalardan izlenmesine olanak sağlayan, günümüzde çeşitli amaçlar için kullanımı yaygınlaşan, evinizdeki bebek bakıcısını izlemekten başka bir ülkede bulunan işyerinizin takibine kadar her amaç için kullanılabilir. Birçok amaçta kullanılabilen görüntü transferi ve uzaktan erişimli gözetleme kontrol sistemleri ile ilgili olarak hizmet vermekteyiz.

  • Ücretsiz keşif ve projelendirme

  • Görüntülü kapı telefonları

  • Villa ve apartman tipi kapı zilleri

  • Anahtar teslim sistem kurulumları

Güvenlik KamerasıGüvenlik kameraları ile bir binayı veya açık alanı 24 saat izlemek ve kaydetmek mümkündür. Gece görüşlü kameralar, haraketli speed dome kameralar, ip kameralar, zoom yapabilen kameralar gibi birçok güvenlik kamerası çeşidi vardır. Ayrıca ortama göre değişik kamera lensleri ve aksesuarları kullanılmaktadır. Kamera sistemlerinde, kameralardan sonra en önemli ekipman dijital kayıt cihazlarıdır. Kayıt cihazları vasıtası ile güvenlik kameralarının kurulu olduğu bölge 24 saat kaydedilmekte ve istenildiği zaman geriye dönük eski kayıtlar izlenebilmektedir. Güvenlik kameraları ayrıca internet üzerinden bu alanları canlı olarak izlemek de mümkündür. Güvenlik kameraları sayesinde birçok suçun faili belirlenebilmekte ve suç oranını düşürmek mümkün olabilmektedir.

Güvenlik kameralarına hemen hemen her alanda rastlamak mümkündür. Güvenlik kameraları na sosyal alanlar, okullar, iş yerleri, bankalar, plazalar, ikamet siteleri, askeri birim yerleri, emniyet birim binaları ve buna benzer birçok alan görüş açısı en iyi bir bölümde yer verilmektedir. Her bütçeye uygun kamera istemleri artık kolaylıkla bulunabilmektedir.

 
İnşaat Dekorasyon Hizmetleri   Peyzaj Sulama Üniteleri   Damla Sulama Ekipmanları